25 Ağustos 2010 Çarşamba

Gore Obsessed-Blood,Boobs&Gore (2010)Kanımca 2010 yılında underground ortamdan en çok ses getiren grup Gore Obsessed oldu ve hala devam etmekte.

The Devil Rides Out ep'den sonra Grotesque Display of Mutilations split,BrutalCore ile yaptığı 2 Bone Chilling Shockers split,kavurucu yaz sıcağında gelen Whore Hacking Fun ve şimdi de Blood,Boobs&Gore.

Tek kişi olmanın bir nevi avantajını kullanan Justin,tüm enturmanları kendi çaldığı yetmiyormuş gibi,kayıt ve kapak tasarımlarını da kendi yürütüyor.


Yaptığı işlerden de belli olduğu gibi death metal ile yatıp korku filmleri kalkan bir adam.

Torn Flesh Record Net Label'dan yayımlanan Ep'de 2 yeni beste 2'de cover bulunmakta.

1.Before She Rots
2.In The Woods
3.Pornstorestiffi (Blood Duster Cover)
4.Cripple Bitch (Gut Cover)


Ep'nin kapağına gelince kesinlikle duvar süsleyecek poster değerinde.

70'li yılların o muhteşem porno ortamlarından gelen bir kapak.

Parçalara geldiğimizde her zaman ki zalimlik seviyesinde devam etmekte ancak oldukça hoşuma giden ve dinlerken daha zevkli ah be sağlam bi davulcu olsa şu çocuğun yanında dedirten davullar yazmış bu sefer.Before She Rots adlı parçayı ver herhangi çok kişili bir gruba konser ortamında kan çıkar.Özellikle geçiş kısmınlarını çok güzel ayarlamış diyebilirim.In the woods adlı parçanın ağır girişi ve bol atraksiyonlu davulda çok cezbedici.Yorumlara gelince kesinlikle hakkını vermiş.Gut-Cripple Bitch harikulade olmuş.Blood Duster-Podnstorestiffi ise olması gereken gibi.


9.kaydına imza atan Gore Obsessed git gide kendi içinde çıtasını yükseltmekte.Bugün bir Toplama albüm çıkarsa kesinlikle bu ep'de yer alan 2 parça orda da yer alır.Bu kayıdı nasıl edinebilirim diyorsanız Torn Flesh Record Archive.org sayfasına bir göz atın.

Son olarak tüm old skoll death metal dinleyenlerin göz atması gerektiğini söyleyebilirim.

Haribo Puanı:Do This Do That.....

Lord magius/Haribo extreme culture aittir.

Offical site

Myspace

Torn flesh Record

Torn Flesh Record-Archive

Related Posts with Thumbnails