13 Eylül 2010 Pazartesi

Fukpig - Belief Is The Death Of Intelligence (2010)D-beat'ın black metal ile karışıp üstüne grindcore'la cila çekilince kimin aklına gelirdi ki bu kadar şık duracağı.

İngiliz Nekro-punklar Mistress ve Frost birleşimi grup olan Fukpig,geride bıraktığımız haziran ayın da yeni albümleri olan Belief Is The Death Of Intelligence yayımladılar.

Anal Nathrakh,Mistress,Frost gruplarının birleşimi olan Fukpig,liriklerinde ekonomik-dengesizlikler,sosyal katliamlar,savaş ve sosyal düzensizliklere en satanik şekilde değinmekte.
3 kişilik grup'ta görev dağılımı ise şu şekilde:

Drunk - Vokal
Misery - Gitar,bas
Migg - Drums,gitarİlk albümleri olduğu gibi yeni albümleri de Feto Record etiketi ile raflarda yerini aldı.Otuz Bir Dakikalık albüm de 15 parça yer almakta.

1.Die Bastard
2.Britains Got Fucking Aids
3.Necessary Heresies
4.Mind Attack
5.Belief Is the Death Of Intelligence
6.Sadism In The Name Of God
7.Dawn Of The Dumb
8.This Is The News?
9.Greed Machine
10.This Is England
11.Midwinter
12.As The World Screams In Pain
13.One Nation Under One Eye
14.Existential Terror
15.All Of You Are Cunts And I Hope You Fucking Die


Albümün genel yapısını gösteren parça kuşkusuz Greed Machine.This is the News ?,Sadism In The Name Of God,Britains Got Fucking Aids ve As the World Screams in Pain en gaddar parçalar.Çiğ black metal'ın içine kaotik ve hızlı grind gerçekten eşsiz bir iş çıkarmışlar.Bol blastlı ve güçlü riffleri ile ard arda dinletiyor.Birmingham'lı grup yaşadıkları yerin gruplarının tüm özelliklerini sonuna kadar taşıdıkları ortada.2010 yılının kanımca en güzel albümlerinden biri olan Belief Is The Death Of Intelligence edinilmesi gereken bir kayıt.

Haribo Puanı:NECROPUNKKKKKKKKKKKKKKKK

Lord magius/Haribo extreme culture aittir.

Related Posts with Thumbnails