21 Temmuz 2010 Çarşamba

Sodomy Torture-Exterminamorgue (2010)Morticain Tribute albümünde Drilling For Brains parçasını hakkını vererek yorumladıklarında Sodomy Torture adını kenara not etmiştik.2008 yılında yayımladıkları demo nun ardından ilk albümleri olan Exterminamorgue'u geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüler.

Herşeyi ile Mortician worship olan Sodomy Torture,pek yaratıcı olmasalar da Fransa ortamları için gayet başarılı.Kanımca rakiplerinin az oluşu onlar için bir nebze avantaj olmuş.

SNAKEBITE Productions etiketi ile yayımladıkları albümde 15 parça ve 1 de cover ile 16 şarkı yer almakta.


33 dakika süren albümün parça sıralaması ise;

Exterminamorgue
Slashed By Zombie Trucks
Rotten corpse fucking
Eat Up The Brain
Ancestral Beheading
Execution In Abu-Ghraib
Necronomicon Demoniacal
Fog Of Terror
Virgin Murder Maniac Dismemberment
Morbid Necrophile
Organism Debitation
Night Of The Abattoir
Bitch decapitation
Eventration
Ecartelage
Pungent Stench (Pungent Stench Cover)

Evil Dead,The Texas Chain Saw Massacre,The Piecies,House By Cemetery ve Halloween gibi filmlerden introlar ile karşılıyor parçalar bizi.Bunun dışında ıraktaki ölüm kampı olan Abu Ghraib hakkında da bir parça yapmışlar.

Bu işlere imza atan kadronun görev dağılımına göre sıralaması ise;

Anaconda-Bas
Eventrator-Gitar,davul
Glenn Torture-Vokal


Virgin Murder Maniac Dismemberment,Bitch Decapitation,Ecartelage ve Execution In Abu-Ghraib en dikkat çekici parçalar onun dışında bir birini takip eden parçalar.Bol drum machine'lı ve testere gitarlar eşliğindeki hunhar baslar ile birleşen uğultulu vokaller ile Death/Goregrind adına Mortician yolunda güzel bir çalışma.Bu çoçuklar bu işten vazgeçmeyip devam ederlerse Fransanın Mortician'ı olabilirler.

Lord magius/Haribo extreme culture aittir.Related Posts with Thumbnails