28 Eylül 2008 Pazar

Witchhunter Anısına'O lanet olası frank(sodom’un ilk gitaristi. Frank Blackfire ile karışmasın.)Tom’u gruptan atmaya kalktığında

üstüne öfke ile yürüdüm. Bu grup tom ve benim siktir olup gitmesi gereken sensin dedim ve gitti.'Chirs witchhunter bu sözleri sarf etiğinde

daha demolar bile kaydedilmemişti ve Witching Metal parçasını yazdığında dünya artık hiç eskisi gibi olmadı.Bir tarzın temeli oldu.Alman panzeri gibi kazıdı.

Alman Thrashinin güçlü davularının ilk temsilcisiydi. Cronosun en sevgili,en gaddar çocuklarından biriydi.18 de in the sing of evil dedi,41de The final sing of the evil

ile yıllar süren hasretimizden sonra bize kim olduğumuzu hatırlatı. O hayata gözlerini yumsa da bize ölümsüz 11 eser sundu.

Şimdi senin için bizler haykırıyoruz.

WITCHING METAL!!!

Lord magiusChris Witchhunter şahsım icin bir davul kahramanıydı coğu insanın kovaladığı teknik mevzuları hep göz ardı ettim, evet bir nevi adam kayırdım, şike yaptım ama bu en doğal hakkımız insan olarak.

Kimisi icin düz,sıradan ve özelliksiz olarak tanımlansa da hic süphesiz Chris dünyanın en iyi birkac thrash metal davulcusundan birisiydi ve kendi has tekniği ile bu işe farklı ve güclü bir tarz getirmesini yıllara yaydığı SODOM albümlerinde her bir şarkısında her bir vuruşunda sıfır hata ile gösterdi bizlere yani fanlarına hatta bugünün hali hazırdaki davulcularına.

Onlar bizim icin bir müzik grubundan cok daha öte su sefil hayatta karşılaştığımız sorunlarda güncel yaşamdaki olaylarda da yolumuzu aydınlatan insanlar oldular, saygımızı hic kusur etmedik gruba da Cadaloz Avcısı asabi davulcuya da ancak hep uhte gibi keşke gruptan hic ayrılmasaydı düsüncesi de kafalarımızda dolanmıştır.

Çok yakın bir zamanda giderayak bir tehdit daha savurup leşş ötesi cirkef bir performansla yani THE FINAL SIGN OF EVIL ile bizlere ne olduğumuzu, ne kadarlık insanlar olduğumuzu anımsatmıştır kendisi bunun icin anıları karşısında bir kez daha saygıyla eğiliyoruz tıpkı en tırt en ukala adamların bile caresizce Reincarnation performansına eğilmeleri secde etmeleri gibi.

Reincarnation

False Celebration ..


Haribo4grindSöylenebilecek ekstradan fazla bir şey yok. sodom familyasının en sevdiğim azalarından, canla başla kazıyan; davulu oyup tarayan chris ,dünyada her thrash çalmaya hevesli gence rehberlik etti. çalarken tamamen davul ekipmanına dahil ettiği vücudu artık fizikten bu dünyada olmasa da onun davul çaldığı her saniye eminim ki bu dünyada içtiği her galon galon alkolden daha fazla memnun etmiştir. davulu canlı bir canavara dönüştüren davulculardandı.kimseye tek bir laf ettirmem, merhum bu dünyaya gelen en eğlenceli davulculardandı hala öyle. istediği kadar alkolik, agresif, geçinilmesi zor bir adam olsun, teknik,meknik bilmesin, son yıllarda aktif olmasın, evvela şeytanın izindeyle, sonra tapping the vein'le..en son da final sign of the evil'la. kimse onun gibi baştan sona o albümlerdeki gibi davulla yaşasın, yazsın/çalsın sanmıyorum. rahat uyu chris çünkü sen hala birçok için -ben- en favorimizsin,gelecek nesillere de tanıtılacaksın.

orda görüşürüz(dw'un bende)


ÜbergorewitchSodom'un Sodom olmasında şüphesiz en büyük katkıya sahip olan adamlardan biriydi. Şahsım adına İYİ MÜZİK nedir? kavramının oturmasında en büyük katkıya sahip olan albümlerin davulcusudur kendisi.

Chris Witchhunter'a minnettar olmam için TAPPING THE VEIN gibi başucumdan eksik olmayan bir albümü hayatıma kazandırması bile yeterlidir ki; baget salladığı her albüm her çalışma kutsaldır benim için.

huzur içinde uyu. sanki göçüp gitmemişsin gibi her zaman hatırlanıcaksın...

Mad Butcher
Related Posts with Thumbnails