21 Şubat 2010 Pazar

Gore Obsessed-The Devil Rides Out (2010)2007'den beri çiğ/old skoll death/grind işlerini koşturan Gore Obsessed,son yıllar da ki tek başına grup olan adamlardan.Hollanda ortamlarından yetişme bu Justin adın da ki genç kazımacıya tabi ki de Razor Back Record sahip çıkmış.En azından şimdilik sadece dağıtımı yapmaktalar.

İki demonun ardından gelen yeni ep'si ile tarzını tam olarak oturtan Justin ilerliyen yıllar da güzel old skoll/grind işleri dinletecek gibime geliyor.


''The Devil Rides Out'' adlı albümün de üç parça yer almakta.

1.Satanic Rites of Dracula
2.Embraced by Death
3.The Devil Rides Out

Parçaların başlarına oldukça güzel üçte intro ekleyen eleman,introlarını Satanic Rites of Dracula,Children Should not play with dead things ve Devil Rides adlı muhteşem yapıtlardan almış.Fena tutulmuş olduğu ortada.Albüm kapağı da albümün genel satanik/vampirli konseptine cuk oturmuş.


Genel hatları ile aldığımız da müziği oldukça çiğ bütün ensturmanları da onun çalması etken olmuş olabilir.Kuşkusuz ki özellikle Impetigo dan oldukça etkilenmiş.

Satanic Rites of Dracula:1.dakikanın ardından patlayan bir parça ilkel riffler gayet klas.Bu ep'de görüyoruz ki önce ki demolarında yaptığı saçma hatalardan vazgeçmiş.

Embraced by Death:Çok klas geçiş krosları döşemiş.Tempoyu da düşürmemiş aynı hız da gidiyor.Vokallerin gaddarlığı kaçınılmaz.

The Devil Rides Out:Konser ortamında bile gideri olucak parçalardan biri spa spanın altında ki geçiş krosları 10 numara.Ara da ki aksaklıklar oldukça güzel bir hava katmış.Bundan sonra ki kaydını albüm olarak çıkartırsa kanımca bu ep de ki üç parça mutlaka yer almalı.Asphyx var-i vokalleri bu parça da ön plan da.


Son olarak bu tarzının üstüne bir kaç extreme öğe ekleyerek uzun yıllar kulaklarımıza hitap edebileceğini düşünüyorum.


Lord magius/Haribo extreme culture aittir.
Related Posts with Thumbnails